قیمت ایمپلنت دندان در تهران ، قیمت ایمپلنت کامل

قیمت ایمپلنت دندان به عوامل متعددی وابسته است که به شرح زیر است:

۱- برند سازنده خود ایمپلنت

در ایران معمولا از ایمپلنت های کره ای، اروپایی و آمریکایی استفاده می شود.

اما کشور سازنده ایمپلنت تنها فاکتور مداخله کننده در کیفیت آن محسوب نمی شود. ایمپلنت های کره ای خود به چندین گروه تقسیم می شوند.

همین طور بسیاری از ایمپلنت های اروپایی هم در بازار وجود دارند که قیمت و کیفیت آن ها حتی کمتر از محصولات کره ای میباشد.

تشخیص ایمپلنت مناسب و آگاهی از کیفیت برند های مختلف برای مریض امری دشوار است و لازم است حتما از نوع برند و معتبر بودن آن آگاهی حاصل گردد.

ما در کلینیک ایمپلنت و دندانپزشکی آیریس همراه از ایمپلنت هایی استفاده می نماییم که امتحان خود را پس داده اند و نتایجی از کارکرد موثر آن ها در ژورنال های معتبر علمی به چاپ رسیده است.

برند های معتبر ایمپلنت هزینه بالایی دارند و نمی توان آن ها را با مدل های ارزان قیمت تری که امروز به بازار معرفی می شود مقایسه کرد.

همچنین اگر شما از کشور های خارجی برای گذاشتن ایمپلنت به ایران آمده اید لازم است از برند هایی استفاده نمایید که در کشور محل زندگی شما شناخته شده و آچار و سایر لوازم مربوط به آن مورد استفاده و در دسترس دندان پزشکان باشد.

زیرا در صورتی که ایمپلنت شما نا شناخته بوده و Fail گردد به دلیل موجود نبودن وسایل در کشور محل زندگیتان باید چندین برابر هزینه کرده و ایمپلنت مجدد بگذارید.

۲- متخصص ایمپلنت مهم ترین عامل موثر بر قیمت ایمپلنت

در صورتی که بهترین برند ایمپلنت هم توسط فردی غیر متخصص برای شما مورد استفاده قرار گیرد ممکن است عواقب ناخوشایندی را برای شما به همراه داشته باشد.

بسیاری از دندان پزشکان با گذراندان یک دوره کوتاه مدت و صرفا برای کسب تجربه خود ممکن است در ابتدا قیمت های وسوسه انگیزی را به شما پیشنهاد دهند.

اما عوارض ثانویه و هزینه های جایگزینی و ترمیم حاصل از بی تجربگی آن ها در نهایت بسیار بیشتر از هزینه انجام ایمپلنت توسط یک فرد متخصص تمام می شود.

بنابراین اطلاع از سابقه متخصص ایمپلنت و این که تا به حال چند واحد ایمپلنت کار کرده است قطعا مهم ترین عامل در قیمت و کیفیت ایمپلنت به شمار می رود.

پیشنهاد می شود که شما ابتدا جراح مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس این جراح است که با توجه به میزان تجربه خود و همچنین بودجه شما ایمپلنت مناسب را با رعایت انصاف به شما معرفی خواهد کرد.

۳- آیا ایمپلنت شما ضمانت می شود؟ (ایمپلنت با ضمانت)

در برخی موارد (کمتر از ۳ درصد) حتی در صورتی که متخصص از تجربه بالایی هم برخوردار باشد ممکن است ایمپلنت شما در مرتبه اول جوش نخورد و به اصطلاح Fail گردد.

اگر ایمپلنت گذاشته شده ضمانت گردد و در صورت Fail شدن یک ایمپلنت دیگر بدون هزینه برای شما گذاشته شود و هزینه های جانبی ایمپلنت مانند پودر استخوان و … نیز برای بار دوم از شما دریافت نگردد بر قیمت ایمپلنت موثر است.

۴-آیا هیچ هزینه اضافی و پنهانی وجود ندارد؟

در برخی موارد قیمتی که در تبلیغات و برای جذب مشتری ارائه میشود واقعی نیست و تا پایان دوره تحت عناوین مختلفی مانند هزینه پودر استخوان، هزینه روکش و … از مشتری مبلغ جداگانه دریافت می شود.

و یا پس از مراجعه فرد بیمار او را از گذاشتن ایملنت ارزانی که در تبلیغات به آن اشاره شده است (و وجود خارجی نیز ندارد) منصرف میکنند.

و در نهایت نظر او را به سمت یکی از مدل های با قیمت بالا تر سوق میدهند.

 

قیمت ایمپلنت

جهت اصلاع از قیمت ایمپلنت کره ای ، قیمت ایمپلنت آمریکابی و اروپایی همین الان با کلینیک ایمپلنت آیریس تماس بگیرید.

کارشناس ایمپلنت ارتباط مستقیم با کارشناس ایمپلنت